Wybierz kategorię wykonanej usługi

Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi firmy DGE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach oraz współpracę z Panią Patrycją Pawelec, która po przeprowadzeniu analizy kosztów energetycznych, zaproponowała szereg zmian w parametrach dystrybucyjnych. Od momentu wprowadzenia tych zmian minęło 8 miesięcy. Przez ten okres zaoszczędziliśmy dla dwóch wspólnot mieszkaniowych w Gdyni ponad 76 tysięcy złotych.

Michał Płotka, Easy House Zarządzanie Nieruchomościami i Opieka Prawna Sp. z o.o.

Z całkowitym przekonaniem i uznaniem mamy przyjemność polecić firmę DGE Sp. z o.o. jako sprawdzonego i rzetelnego partnera biznesowego.
Szczególne podziękowania kierujemy do przedstawiciela firmy za profesjonalne wykonanie analizy kosztów zakupu i dystrybucji mediów. Wykonana analiza wykazała 6 tys. zł brutto oszczędności rocznej na dystrybucji energii. Zawarliśmy także bardzo korzystny kontrakt na zakup gazu ziemnego.
Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z doradztwa energetycznego, ale przedstawione korzyści oraz jasne i klarowne warunki współpracy przekonały nas do wdrożenia proponowanych rozwiązań.
Z dedykowanym doradcą jesteśmy w stałym kontakcie, na bieżąco informuje nas o wdrożonych zmianach formalno-prawnych oraz o wszelkich zmianach na rynku, które nas bezpośrednio dotyczą. Obsługa Klienta jest na najwyższym poziomie, a firma DGE to gwarancja na lata.

Jutrzenka Investments s.c.

Przedstawiciel firmy, dokonał skrupulatnej analizy aktualnej sytuacji energetycznej w mojej firmie pod kątem sprzedaży energii elektrycznej oraz paliwa gazowego. Po wykonanym audycie, zaproponował rozwiązania dopasowane do potrzeb prowadzonej przeze mnie działalności, dzięki którym rachunki za media są znacznie niższe.
Rzetelność, terminowość, szybkość działania i wartości jakimi kieruje się firma DGE są godne polecenia przedsiębiorcom, którym zależy na zabezpieczeniu swojego portfela energetycznego oraz długofalowej współpracy opartej na wzajemnym szacunku i dbałości o Klienta.

Anna Stelmach, Bar Restauracyjny Wrzosówka

Pan Mariusz Mrózek w rzetelny i profesjonalny sposób przedstawił nam możliwości w wygenerowaniu dodatkowych oszczędności z tytułu optymalizacji kosztów przesyłu energii elektrycznej. Przedstawione rozwiązania były dla nas bardzo satysfakcjonujące, a oszczędności z tytułu przesyłu energii elektrycznej wynoszą 34% w skali roku co stanowi około 30 000 zł netto. Przedstawione rozwiązania skutkowały podpisaniem umowy na optymalizację kosztów przesyłu energii elektrycznej.

Sklep Intermarche w Strzelcach Opolskich

Rekomendujemy usługi firmy DGE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, która kompleksowo i rzetelnie współpracuje z nami w zakresie doradztwa energetycznego.
Przedstawiciel firmy Pan Przemysław Szaton przeprowadził nas bardzo sprawnie przez proces zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i energii elektrycznej. Ponadto dzięki zaproponowanym rozwiązaniom w zakresie kompensacji energii biernej zyskujemy rocznie ponad 7200 złotych.
Szybkość działania oraz wartości jakimi kieruje się firma są godne polecenia przedsiębiorcom, którym zależy na zabezpieczeniu swojego budżetu oraz długofalowej współpracy.

Internova M.M. Cywiński Spółka Jawna

Do tej pory naszym stałym sprzedawcą energii elektrycznej była firma Tauron. Mimo wielu obaw i niepewności, okazało się, że wybór firmy DGE dał nam szersze spojrzenie na całe zagadnienie energetyczne w naszej firmie. Nareszcie ktoś nam pokazał jak dużo można zaoszczędzić na dystrybucji, a do tego płacimy dużo mniej za samą energię. Firma DGE również zajęła się całym procesem nowego przyłącza do budynku, od złożenia wniosku do podpisania umowy dystrybucyjnej.
Polecamy firmę DGE każdemu kto oczekuje bardzo dobrej obsługi klienta, uczciwości w biznesie oraz współpracy na najwyższym poziomie.

Dworek Eureka

Dzięki zakontraktowaniu się na sprzedaż energii elektrycznej do 2026 roku oraz obniżeniu opłat przesyłowych zyskałam do tej pory już niemal 7 000 zł oszczędności.
Oszczędności te z miesiąca na miesiąc były i będą coraz wyższe z uwagi na znakomite stałe warunki kupna energii, które mimo wzrostu cen rynkowych, zostają niezmiennie dobre, a koszty za energię są w tym momencie są niższe aż o 40%.

Monika Szufa, Dom Opieki "Pogodne Dni"

Przedstawicielka firmy w sposób przejrzysty i dokładny przedstawiła nam możliwości obniżenia kosztów dystrybucyjnych. Wykonała dla nas kompleksową analizę kosztów, która pozwoliła uzyskać ponad 6 tysięcy złotych oszczędności rocznie. Wykazała się bardzo dobrą wiedzą o rynku energetycznym oraz profesjonalizmem w obsłudze klienta. Doradziła nam również podpisanie czteroletniej umowy gwarantującej utrzymanie aktualnych cen, co wobec nieuchronnego wzrostu cen energii, daje nam duże oszczędności. Załatwiła w naszym imieniu wiele formalności niezbędnych we współpracy z dostawcą energii, oszczędzając tym samym nasz czas. Na szczególne uznanie zasługuje życzliwy klimat tworzony przez osoby reprezentujące DGE Sp. z o.o.

Drukarnia Remi B

Wykonaliśmy analizę naszych kosztów za energię elektryczną i gaz ziemny, której wyniki bardzo nas zdziwiły, ponieważ okazało się, że po prostu przepłacaliśmy i mimo wysokich rachunków nie wiedzieliśmy, że możemy obniżyć koszty prowadzenia swojej działalności.  Kompleksowa analiza wykazała 117 000 zł oszczędności brutto przy dopasowaniu parametrów przesyłowych do naszych potrzeb i zniwelowaniu energii biernej.

Przekonaliśmy się, że warto korzystać z usług specjalistów w danej dziedzinie, dlatego polecamy innym firmom współpracę z firmą DGE, a szczególnie wykonanie analizy kosztów, która może wykazać, tak jak i u nas, duże oszczędności.

YS Poland Autoparts

Firma dokonała kompleksowej analizy kosztów energii elektrycznej i w rzetelny sposób wykazano nam możliwości obniżenia kosztów.

Współpracę rozpoczęliśmy w  listopadzie 2017 r. i w lutym 2018 były już widoczne oszczędności, o których nas zapewniano. Dzięki działaniom firmy i zmianom parametrów dystrybucyjnych obniżyliśmy koszty na poziomie ponad 7 000 zł w skali roku.

KAMPT Marta Tylman-Madejczyk

Firma DGE Sp. z o.o. dokonała analizy kosztów zakupu oraz dystrybucji energii elektrycznej na wszystkich naszych punktach poboru energii. W rzetelny sposób wykazano nam możliwości obniżenia kosztów dystrybucji energii oraz wskazano na istotne aspekty, które doprowadzą do uniknięcia zwiększenia tych kosztów. Działania DGE doprowadziły do obniżenia naszych kosztów na przesyle energii o 37 946 zł w skali roku.

Firma DGE na bieżąco kontroluje nam, monitoruje i czuwa nad wszystkimi sprawami związanymi z energią elektryczną.

Ekoenergia Silesia S.A.

Pan Artur Matuszczyk, który reprezentuje firmę, opracował dla nas indywidualną strategię, obejmującą proces dopasowania parametrów dystrybucyjnych do naszych potrzeb. Jej zastosowanie pozwoliło nam obniżyć koszty dystrybucji energii elektrycznej aż o 48,34%. Oferta została przedstawiona w sposób przejrzysty, zrozumiały dla laików.

Apartamenty SeniorPlus Sp. z o.o.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version