400 mln zł na nowy program „Moja Elektrownia Wiatrowa”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska wraz z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) wprowadzają nowe wsparcie dla prosumentów. Od 17 czerwca 2024 r. ruszył nabór wniosków do programu „Moja Elektrownia Wiatrowa”, z którego osoby indywidualne będą mogły uzyskać do 47 tys. zł dofinansowania na zakup i montaż mikroinstalacji wiatrowej z magazynem energii.

21.06.2024

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej i gazu

Prawo do zmiany sprzedawcy energii elektrycznej i gazu jest jednym z podstawowych praw konsumenta. Dzięki niemu każdy ma możliwość wyboru najlepszej oferty dla siebie. To również ważny element wzmacniania konkurencji na rynku.

06.05.2024

Jak zmniejszyć koszty ogrzewania w szklarni?

Ogrzewanie i oświetlenie szklarni to elementy bez których uprawa nie byłaby możliwa. Ponieważ ceny prądu, gazu i paliw rosną, przedsiębiorcy zmuszeni są do poszukiwania rozwiązań, które przyczynią się do obniżenia rachunków za media.

13.12.2023

 

 

STOIMY NA STRAŻY TWOICH WYDATKÓW
ZWIĄZANYCH Z ENERGIĄ.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version