EVB Inbox

Punkty ładowania małych urządzeń, które dodają charakteru miejscu, w którym się znajdują. Idealnie spełniają potrzeby marketingowo-reklamowe. Obudowa umożliwia dowolne obrandowanie, które wzmacnia rozpoznawalność marki i zwiększa jej konkurencyjność na rynku. Punkty dostępne w różnych konfiguracjach:

 

  • INBOX M – słupek ładujący urządzenia multimedialne – telefony, tablety, w tradycyjny sposób (porty USB oraz ładowanie indukcyjne)

  • INBOX H – umożliwia ładowanie małej elektromobilności oraz urządzeń multimedialnych. Idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie możemy wynająć rower elektryczny i jednocześnie naładować telefon.

 

Pobierz kartę katalogową EVB 1M

EVB Wallbox

 

Kompaktowa ładowarka samochodowa. Wisząca, mała i wielofunkcyjna. Idealna do prywatnych garaży i przydomowych miejsc parkingowych, a także tych ogólnodostępnych i komercyjnych np. parkingi podziemne obiektów handlowych. Moc ładowania to 3.7 kW, 7.4 kW, 11 kW, 22 kW oraz 43 kW prądem AC.

 

  • WALLBOX 1M AC – posiada jeden punkt ładowania, który wyposażony jest w gniazdo typu 2 lub wtyczkę typ 1 lub typ 2 z przewodem o długości 5 m.

  • WALLBOX 2M AC – stacja wisząca dwustanowiskowa, która wyposażona jest w 2 punkty ładowania. Każdy punkt ładowania wyposażony jest w gniazdo typ 2 lub wtyczkę typ 1 lub typ 2 z przewodem o długości 5 m.

Pobierz kartę katalogową EVB 1M Pobierz kartę katalogową EVB 2M

EVB 1M

Wolnostojąca stacja ładowania samochodu elektrycznego, przeznaczona jest do montażu w ogólnodostępnych miejscach, tj. ulice, parkingi miejskie, parkingi zewnętrzne naziemne obiektów komercyjnych, handlowych lub wielorodzinnych.

 

  • EVB 1M AC – ładowarka posiada jeden punkt ładowania, który wyposażony jest w gniazdo typ 2 lub wtyczkę typ 1 lub typ 2 z przewodem do 5 metrów długości. Standardowa moc punktu zależy od wymagań i może wynosić od 3.7 kW do 43 kW.

Pobierz kartę katalogową EVB 1M

EVB 2M

Wolnostojąca stacja ładowania samochodu elektrycznego z kolorowym wyświetlaczem, która rozwiąże problem dużego zapotrzebowania na energią elektryczną. Przeznaczona jest do montażu w ogólnodostępnych miejscach, tj. ulice, parkingi miejskie, parkingi zewnętrzne naziemne obiektów komercyjnych, handlowych lub wielorodzinnych.

 

  • EVB 2M AC – Gniazda z wtyczkami można stosować w dowolnej konfiguracji. Posiada 2 punkty ładowania, gniazdo AC typ 2, wtyczkę typ 2 lub typ 1, z przewodem ładowania spiralnym lub prostym o długości do 5 metrów.

Pobierz kartę katalogową EVB 1M

EVB ADVERT AC

Seria najnowocześniejszych, wolnostojących, szybkich ładowarek, wyposażonych w ekrany multimedialne o wielkości nawet do 75 cali, które są elektronicznymi powierzchniami reklamowymi. Przestrzeń reklamowa umiejscowiona jest po obu stronach ładowarki do samochodów elektrycznych, w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię komercyjną i zwrócić uwagę odbiorców wyświetlanych reklam.

 

  • EVB ADVERT AC – zapewnia krótki czas ładowania i umożliwia zasilanie dwóch pojazdów jednocześnie, ponieważ składa się z 2 stanowisk szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych prądem AC o mocy 22 kW (na każde stanowisko).

Pobierz kartę katalogową EVB 1M

EVB MAX

Wolnostojąca, “superszybka” stacja ładowania samochodów elektrycznych, która jest w stanie naładować samochód w 30 minut. Szczególnie przydatna w miejscach, gdzie kierowcy planują krótki postój.

 

  • EVB MAX – ładowarka, która wyposażona jest w od 1 do 4 punktów ładowania DC oraz AC. Stacja posiada możliwość wyboru typu punktu ładowania, a gniazda z wtyczkami można stosować w dowolnej konfiguracji. Długość przewodów DC sięga do 7 metrów długości, przewodów AC do 5 metrów długości.

    Łączna maksymalna moc stacji wynosi do 250 kW.

Pobierz kartę katalogową EVB 1M

Jakie są korzyści z montażu stacji ładowania?

Ustawa o elektromobilności i wymagania prawne

Ministerstwo Energii przygotowało ustawę o elektromobliności oraz o paliwach alternatywnych. Ustawa ta weszła w życie w lutym 2018 roku, bezpośrednio wprowadzając Polskę na drogę innowacyjnych środków transportu oraz alternatywnych źródeł energii.

Podniesienie atrakcyjności miejsca

Stacje ładowania samochodów elektrycznych przyciągają nowych Klientów. Punkty ładowania małej elektromobilności uatrakcyjniają np. restauracje.

Dodatkowe źródło dochodu

Stacje ładowania samochodów wyposażone są w licznik energii oraz system umożliwiający rozliczenie użytkownika z ładowania. Dodatkowym atutem jest możliwość przygotowania ofert specjalnych dla gości (również z ograniczeniem czasowym np. na czas noclegu lub wizyty).

Porównanie dostępnych stacji ładowania

Typ stacjiLiczba punktów ładowania ACMoc punktów ładowania AC (kW)Maks. liczba punktów ładowania DCMaks. moc punktów ładowania DCMoc całkowita stacji (kW)KomunikacjaWyświetlacz /ekran (cale)Sposób montażu
EVB Wallbox 1M AC13,7 - 43431.6/2.0RFIDSCOSopcja, 10 caliwisząca
EVB Wallbox 2M AC2-43,7 - 22 (43)861.6/2.0RFIDSCOSopcja, 10 caliwisząca
EVB 1M AC13,7 - 43431.6/2.0RFIDSCOSbrakwolnostojąca
EVB 2M AC2-43,7 - 22 (43)861.6/2.0RFIDSCOSopcja, 10 caliwolnostojąca
EVB Advert AC2-43,7 - 22 (43)861.6/2.0RFIDSCOSopcja, 10 cali 55 - 75 caliwolnostojąca
EVB MAX DC1-211 - 4321002501.6/2.0opcja, 10 caliwolnostojąca
EVB Inbox3,73,73,7brakbrakwolnostojąca

Galeria realizacji

Nasi partnerzy

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version